• Радови ученице Милене Драгосављевић

• Креације ученика

• На креативној радионици

• Будући еколози у лабораторији

Ове године конкурс „Бирамо нај креацију“ прославио је мали јубилеј. Ово је пета година откако се у Техничкој школи за дизајн коже организује конкурс за младе модне дизајнере, основце и средњошколце. Из године у годину побољшава се квалитет радова који стижу на конкурс, али и ове важне школске манифестације. У свечаној сали школе отвара се изложба најбољих радова, додељују се награде и поклони, а основци који су пожелели да опробају свој таленат у свету моде и дизајна имају прилику да се упознају са старијим "колегама" - ученицима наше школе, наставницима, условима рада у овој школи...

Као што је већ познато, главна награда, која се додељује победнику конкурса у категорији средњошколаца, представља одевни предмет израђен на основу победничке модне скице. Победница прошлогодишњег конкурса, Јулији Поповић, креирала је женске ципеле, а њена најуспешнија креација је у школским радионицама обликована у пар лепих ципела по њеној мери, које су јој свечано уручене на овогодишњем проглашењу победника.

Више о конкурсу прочитајте у рубрици БИРАМО НАЈ-КРЕАЦИЈУ 2015!