Да ли сте чули за ШПОТ? Нисте!?

То је, дакле, наш Школски поетски театар или – дружина за глуму, игру, песму, плес, а изнад свега за дружење.  Као једна велика дружина која у себи обједињује све поменуте активности (некада издељене на различите школске секције)  постојимо још од 2004. године. Од тада до данас, својим наступима обележили смо бројне школске свечаности, учествовали на различитим школским и градским манифестацијама и такмичењима, сарађивали са организацијама које се баве животом младих у Београду, па чак допринели да се у нашој школи сними један филм у којем су играле и наше чланице.  Без наших пригодних програма, позоришних представа и рецитала не може се замислити прослава Дана Светог Саве и  Дана школе, а посебну радост приређивали смо малишанима  (чији су родитељи наши наставници и други запослени у школи) улепшавајући доделу новогодишњих пакетића пригодним новогодишњим приредбама.

Зато, ако желите да своје слободно време трошите конструктивно и креативно, ако имате таленте и желите да их покажете другима, дођите у ШПОТ!