Бирамо нај-креацију 2019.

Драги ученици основних и Техничке школе за дизајн коже, Задовољство нам је да Вас обавестимо да Tехничка школа за дизајн коже, осму годину за редом, расписује конкурс под називом
БИРАМО НАЈ КРЕАЦИЈУ.
Право да учествују на овом конкурсу имају ученици основних школа седмог и осмог разреда и ученици Техничке школе за дизајн коже. Тема конкурса је слободна , а област за коју бирамо НАЈ КРЕАЦИЈУ је:
  • КОНФЕКЦИЈА ( идејна решења за јакне, прслуке, хаљине, панталоне, … од коже)
  • ГАЛАНТЕРИЈА ( женске – торбе, новчаници, каишеви,…, мушке торбе, новчаници, каишеви…)
  • ОБУЋА (женске – ципеле, чизме, сандале,…, мушке – ципеле, чизме, сандале…)
Пропозиције за ученике средњих школа:
Минималан број радова је 10. Радови треба да буду димензија:
  • Конфекција (40х14,5 цм – ½ формата блока бр.5)
  • Галантерија (40х29 цм или 20х29 цм – ½ формата блока бр.5)
  • Обућа (20х29 цм ½ формата блока бр.5)
РОК ЗА ДОСТАВЉАЊЕ РАДОВА ЈЕ 12. април 2019.год Пријаве на конкурс и радови шаљу се на адресу: ТЕХНИЧКА ШКОЛА ЗА ДИЗАЈН КОЖЕ, ул. Војислава Илића 88, Београд Изложба најбољих радова биће постављена 24. априла 2019. год. у Спортском центру Шумице, ул. Устаничка 125 , када ће бити проглашени победници конкурса, чији ће радови бити награђени пригодним поклонима.
Награде:

У категорији средње школе:

1. место – реализован модел по победничкој скици ТШЗДК
  2. место – сликарски материјал
  3. место – сликарски материјал

У категорији основних школа:

1. место – ташна од коже   по  идеји     ученика креативне секције
  2. место – сликарски материјал