Свечани испраћај матураната школске 2023/2024. године

У нашој школи је 20. јуна, у присуству одељењских старешина, предметних наставника и директора школе, свечано испраћена овогодишња генерација матураната. Они су своје средњошколско образовање започели 2020. године, у време пандемије и успешно га завршили, без обзира на бројне тешкоће са којима су се, заједно са својим родитељима и наставницима, суочавали. Њихови млађи другови, ученици одељења 1/2, са наставницом Слободанком Ненезић, припремили су пригодан рецитал, а ученици одељења 3/1, са наставницама Маријом Величковић и Божаном Вуковић, изложбу цртежа и модела рађених на часовима дизајна и практичне наставе. Посебно свечан и дирљив говор одржао је директор школе Бранислав Милески, након чега су матурантима подељена сведочанства и дипломе, а ученици генерације Андреи Богићевић и књиге као награда за изузетан успех.

Андреа Богићевић, 4/2, ученица генерације