Конкурс: УЧЕНИЦИ У ДИЗАЈНУ

На конкурсу Ученици у дизајну, одржаном 2010. године у организацији Општине Мајданпек и удружења „Women of Debeli Lug“ , наши ученици су учествовали са четрнаест радова. Представили су се модним скицама у области дизајна конфекције и галантерије и освојили значајне награде. Невена Радмиловић освојила је прву награду за модне скице у области галантерије, Милена Јоргачевић освојила је прву награду за дизајн конфекције, Иван Лучић и Петар Јовановић освојили су друго и треће место у дизајну конфекције. Осим диплома, награђени ученици добили су и комплет сликарског материјала, а специјалну награду, као најуспешнији такмичар, освојила је Милена Јоргачевић чији модел је и практично реализован под покровитељством организатора овог конкурса.