Републичко такмичење из хемије и хемијске технологије 2024.

27. Републичко такмичење из предмета Општа и неорганска хемија и Хемијска технологија одржано је  у Новом Саду, од 11. до 13. априла 2024. године.  Домаћин такмичења била је Техничка школа „Павле Савић“, а учествовало је стотинак ученика из целе Србије. Нашу школу представљала је четворочлана екипа ученица смера Техничар за заштиту животне средине: Тамара Мићовић и Исидора Ристић из одељења 1/2 (општа и неорганска хемија) и Мариана Дивац и Јана Стевић из одељења 3/2 (хемијска технологија). Менторке ученица биле су наставнице Ивана Андрејић и Станија Цимбаљевић, које су их и водиле на такмичење. Захваљујемо нашим ученицама и наставницама на достојном представљању школе и желимо им много успеха у даљем раду!