Прослава Дана школе 2023.

Дан наше школе, 28. фебруар (датум оснивања школе 1961. године) обележен је приредбом у школи којој су присуствовали сви ученици и запослени, као и више колега који су сада у пензији. Први део приредбе био је рецитал – колаж песама, цртица и изрека о љубави, мудрости, поштењу, храбрости, истрајности..наших великих књижевника, који је припремила наставница Веселинка Живић. У другом делу приредбе две ученице су изрецитовале и отпевале неколико пригодних песама на енглеском језику (припремила наставница Анета Антић), а у трећем делу су изведена четири занимљива хемијска експеримента (слоновска паста за зубе, хемијски вулкан, чаробно млеко и хемијски камелеон), које је са ученицама припремила наставница Ивана Андрејић. Четврти и завршни део приредбе била је модна ревија кожне конфекције коју су креирали, сашили и, у својству манекена, приказали наши ученици. Овај део су припремиле наставнице Марија Величковић и Божана Вуковић, а био је, као и остали, пропраћен дугим аплаузом и похвалним коментарима присутних.