Бирајмо нај-креацију 2018.

Овогодишњи конкурс Бирамо нај-креацију је завршeн!

Знамо да многи од вас са нестрпљењем очекују да сазнају имена награђених ученика и погледају најуспешније креације. Зато вас позивамо да у петак, 4. маја 2018. у 13 часова, дођете у Техничку школу за дизајн коже (Војислава Илића 88), на свечано проглашење победника овогодишњег конкурса и отварање изложбе најбољих радова. Захваљујемо свима који су и ове године, у великом броју, учествовали у овој нашој традиционалној манифестацији. Хвала ученицима на изузетној креативности, маштовитости, оригиналности и нашим дивним колегама из бројних школа, наставницима, који пружају несебичну подршку и подстрек својим талентованим и креативним ђацима. Очекујемо да својим присуством дате пуни смисао овој нашој свечаности у част ентузијазму и стваралаштву.