Свечани пријем првака

У среду, 4. 9. 2024. године, у амфитеатру школе је организована приредба поводом пријема првака.

Свесни чињенице да је прелазак из основне у средњу школу важан догађај у животу сваког ученика, али и родитеља, потрудили смо се да им улепшамо почетак новог поглавља живота.

Родитеље и ученике је на почетку приредбе пригодним говором поздравила директорка Божана Вуковић.  Наставнице Станија Цимбаљевић и Марија Величковић су излагањем о образовним профилима и могућностима које пружа образовање у нашој школи, разрешиле недоумице које прате сваки нови почетак. Матуранти су другарски и искрено подржали своје млађе другаре кроз рецитал који је употпунио причу о нама. Експериментом и модном ревијом је завршена приредба добродошлице.